Obchodní asistent/ka

Jméno/Firma
Broker Consulting, a.s.
Pracoviště
Na zlatě 2835/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Patří mezi Vaše vlastnosti zodpovědnost, pečlivost a samostatnost? Máte příjemné vystupování a komunikace s lidmi Vám nedělá žádný problém? Nebojíte se telefonu? Tak právě Vás hledáme! Na naše nově otevřené obchodní místo Broker Point hledáme asistentku.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce je různorodá budete komunikovat s klienty a řešit jejich požadavky
  • Budete vyřizovat telefonáty a osobně jednat s klienty i našimi obchodními partnery
  • Zajistíte správný chod kanceláře
  • Budete zvát klienty na osobní schůzky do kanceláře a zpracovávat pro ně nabídky
  • Pro vedení společnosti budete připravovat reporty
  • Budete po ruce pro další administrativní a obchodní činnosti

POŽADAVKY

Práce Vás bude bavit a rozhodně se v ní nebudete nudit, ale musíte také splňovat některé z požadavků - které to jsou?

  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou – podmínkou
  • Umíte pracovat na PC
  • Jste komunikativní a organizovaný/á
  • Nebojíte se telefonovat a osobně jednat s lidmi

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilně rostoucí společnosti
  • Příjem, který Vás namotivuje (fix + provize + odměny)
  • Zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Přátelský kolektiv a práci v týmu, která Vás bude bavit
  • Spolupráce na HPP/IČO/zkrácený úvazek

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám své CV.