Asistent*ka/konzultant*ka sociálně terapeutické dílny

Jméno/Firma
Dílny tvořivosti, o.p.s.
Pracoviště
Podskalská 1252/24, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované jazyky
Čeština
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
23. 9. 2024

Chcete se realizovat v sociální práci? Chcete se přidat k našemu poslání a společně s námi pomáhat lidem s různou kombinací diagnóz na cestě k jejich větší samostatnosti? Jste kreativní a rádi své nápady předáváte dál? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce:

1. poskytování individuální a skupinové podpory uživatelům služby (vedení skupinového programu - skupinových diskusí a nácviku pracovních a sociálních dovedností, individuální konzultace se zaměřením na podporu pracovních a sociálních návyků a přípravu na pracovní uplatnění, poskytování asistence při vykonávání osobní hygieny, jídle, oblékání), vedení evidence spojené s poskytováním dané služby

2. vedení záznamů a dokumentace k poskytované službě (v el. evidenci e-Quip), vyhledávání alikvotních informací

3. podíl na přípravě a realizaci pobytových akcí /obvykle 1 týden/rok/

4. jednání se zájemci o službu, jejich rodinnými příslušníky

5. podíl na realizaci integračních a fundraisingových aktivit

6. spolupráce s dalšími subjekty v oblasti sociálních a návazných služeb, sdílení dobré praxe

Co nabízíme:

· zajímavou, smysluplnou a pestrou práci

· vstupní zácvik/školení, supervizi a další příležitosti k odbornému i osobnímu růstu

· prostor pro vlastní nápady, možnost podílet se na přípravě a realizaci inovativních projektů

· pracoviště v centru Prahy - v Podskalí u Rašínova nábřeží

· 5 týdnů dovolené, sick days

Co očekáváme, koho hledáme?

· zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu

- schopnost rychle se učit novým věcem

· otevřenou mysl a komunikaci, osobnostní vyzrálost

· toleranci, trpělivost, vytrvalost

· zapálení pro věc, umění nadchnout pro spolupráci další lidi

· trestní bezúhonnost

· vzdělání odpovídající kvalifikaci pro sociálního pracovníka, příp. pracovníka v sociálních službách

· schopnost vybírat či určovat relevantní priority, vést skupinu lidí

· fyzickou zdatnost, kreativní a pozitivní přístup k řešení různorodých situací

· zájem o přímou práci s cílovou skupinou lidí s různým zdravotním znevýhodněním

· nástup: říjen 2024

Předchozí zkušenosti s danou cílovou skupinou a doporučení od předchozího zaměstnavatele výhodou.