Disponent systémových pozemních přeprav - vhodné pro juniory

Jméno/Firma
cargo-partner ČR s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
23. 9. 2024

cargo-partner je přední mezinárodní poskytovatel spedičních a logistických služeb. Obzvláště úspěšní jsme v oblasti mezikontinentálních přeprav. Společnost cargo-partner má hlavní sídlo v Rakousku a působí ve více než 40 zemích. V současnosti má přes400 zaměstnanců a neustále roste a expanduje po celém světě.V lednu 2024 jsme se stali součástí skupiny Nippon Express Group.

Rozšiřujeme náš tým v Dobrovízi a nabízíme příležitost absolventům a kandidátům s krátkou profesní praxí i zkušeným disponentům:

Náplň práce:

  • Denní vyřizování obchodních případů v oblasti systémových pozemních přeprav
  • Plánování tras a vytěžování vozidel
  • Komunikace s dopravci, odesilatelem/příjemcem zboží
  • Zákaznický servis, kontakt s klienty, spedičními společnostmi, dopravci, celními agenty a pobočkami v zahraničí
  • Zpracování elektronických dat a přepravních dokumentů, sjednávání pojištění a příprava podkladů pro fakturaci
  • Řešení případných reklamací
  • Sestavení měsíční uzávěrky
  • Budování pevných vztahů se zákazníkem a hledání možností pro rozšiřování spolupráce
  • Týmová spolupráce a spoluzodpovědnost za výsledky oddělení

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru doprava a logistika výhodou, ne podmínkou
  • AJ min. na středně pokročilé úrovni
  • Energickou a komunikativní osobnost
  • Dynamického a iniciativního člověka
  • Týmového hráče
  • Obchodní myšlení a umění vyjednávat
  • Schopnost kombinovat
  • Orientaci na výsledek a rozvoj oddělení

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní spediční společnosti s 41letou zkušeností na trhu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 13. mzda, Multisportkarta, měsíční prémie, příspěvek na vzdělávání, příspěvek na sport/kulturu/lékařskou péči formou Ticket Benefit card, zaměstnanecké akce)
  • Příležitost pro rozvoj osobnosti a kariéry
  • Odborné zaškolení a podporu
  • Příjemný kolektiv a individuální přístup k zaměstnancům
  • HPP na dobnu neurčitou
  • Pracoviště v Dobrovízi
  • Nástup ihned nebo dohodou

Máte zájem pracovat s námi ? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět (zašlete životopis v ČJ). Budeme se těšit na osobní setkání s Vámi.
Děkujeme.