SERVISNÍ TECHNIK (jih)- elektrotechnika, dezinfektory

Jméno/Firma
OPENN s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky, zdravotní techniky hledáme Servisního technika pro zdravotní přístroje ( dezinfektory) především pro region jižní Čechy ( a též střední ). Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s menší praxí.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo biomed. ing.apod.
- oblibu v technice a přístrojích, zkušenost se servisem vítána
- technický vhled, schopnost dotahovat věci do konce
- komunikativnost, ochotu , schopnost vhledu, proaktivitu
- časovou flexibilitu, týmovost, pozitivní přístup, manuální zručnost
- uživatelskou znalost MS Office, Ř. P. sk. B
- aktivní/komunikativní znalost AJ ( školení v AJ, manuály, podklady)
- vyhl. 50§ 6 ( či nižší)

Pracovní náplň:
- servisní opravy zdravotních přístrojů ( př. dezinfektory) u zákazníků v terénu
- instalace přístrojů, povinné bezpečnostní prohlídky přístrojů
- kontroly a měření přístrojů, spolupráce s dílenským servisem
- vyřizování technických požadavků zákazníků (nemocnice, zdravotní zařízení)
- práce s technickou dokumentací
- administrace zakázek v DTB

Nabízíme:
- příjemný a přátelský pracovní tým
- zázemí stabilní zahraniční společnosti, auto, mobil, notebook
- místo pracoviště - výjezdy z domova ( home office) či ze servisu
- motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
- podrobné odborné zaškolení v ČR i zahraničí
- nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV v českém, případně anglickém jazyce.