Laboratorní asistent na úvazek 1,0 - BRNO

Jméno/Firma
MeDiLa spol. s r.o.
Pracoviště
Halasovo náměstí 597/1, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
23. 9. 2024

Chcete více volného času pro sebe? Dejte sbohem směnnému provozu, víkendovým službám a pojďte pracovat do laboratoří MeDiLa! Hledáme laboratorní/ho asistentku/ta do naší laboratoře v Brně.

Proč do MeDiLy?

  • MeDiLa je laboratoř se širokým spektrem laboratorních vyšetření v mnoha oborech.
  • Stanete se součástí týmu odborníků, ve kterém máme svoji práci rádi a je pro nás posláním.
  • Vzdělávání podporujeme na všech úrovních.
  • Váš osobní růst podpoříme, ale umíme ho i ocenit.
  • Získáte jistotu stabilního zaměstnání.
  • Budete trávit čas v moderní laboratoři.
  • Pracovat budete pouze na denní směny v pracovních dnech a s jasně stanoveným koncem pracovní doby.
  • V MeDiLe jednáme na rovinu, zajímá nás Váš názor na chod a organizaci práce, a Vaše návrhy na zlepšení vítáme.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zpracování vzorků biologického materiálu, uchovávání a následná likvidace.
  • Výkon základních biochemických, hematologických vyšetření.
  • Obsluha laboratorní techniky a zařízení, zabezpečení její běžné údržby.
  • Příprava materiálů nutných pro laboratorní a diagnostickou činnost.
  • Administrativní práce pro evidenci, dokumentaci a registraci laboratorních vyšetření.
  • Zpracování vzorků IKK, EHK.
  • Podíl na přejímání a kontrole zdravotnických prostředků, na zajištění dostatečných zásob.
  • Podíl na péči o hygienu prostředí, dle provozního řádu pracoviště.
  • Podíl na tvorbě řízené dokumentace v SMK.
  • Práce v LIS v rozsahu určených kompetencí.

Co naši zaměstnanci nejvíce oceňují?

  • Zavedený systém navyšování mzdy.
  • Denní směnu bez nočních, víkendových či svátečních služeb.
  • 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci.
  • Roční příspěvek na stravné ve výši 22 680,- Kč
  • Roční příspěvek 8 400,- Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku).
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance.
  • Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením.
  • Tematický vánoční večírek pro všechny naše zaměstnance.
  • Plně hrazené služby zkušeného psychoterapeuta platné i pro členy rodiny.
  • MultiSport karta
  • OMV karta se slevou na pohonné hmoty
  • Masáže na pracovišti
  • Cenově zajímavý Tarif pro uživatele T-Mobile platný i pro členy rodiny.
  • Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením
  • Interní kurzy a školení
  • Pracovní oděv zdarma
  • Příspěvek na obuv

Jestli splňujete následující požadavky, ozvěte se nám, těšíme se na vás!

  • Vystudovali jste střední školu obor Laboratorní asistent.
  • Rozumíte si s počítačem.
  • Jste zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní.
  • Forma PP vztahu: Pracovní smlouva
  • Úvazek: 1,0
  • Nástup: Ihned, případně dle dohody.
  • Více informací o volných pracovních pozicích najdete na webu společnosti www.medila.cz - záložka Kariéra.