Regionální obchodní manažer - Farmacie

Jméno/Firma
Dr.Max
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
23. 9. 2024

Dr.Max/Česká lékárna holding, a.s. přijme do svého týmu novou kolegyni nebo kolegu s praxí farmaceutického reprezentanta či obchodního zástupce se zkušenostmi ze zdravotnictví na pozici REGIONÁNÍ OBCHODNÍ MANAGER. Oblast působení cca Táborsko, Benešovsko, Sedlčansko.

Náplň práce

• obchodní podpora lékáren Dr.Max ve svěřené oblasti a úzká spolupráce s vedoucími lékárníky
• aktivní podpora dobrého jména společnosti a budování vztahů s obchodními partnery
• navazování, udržování a rozvíjení vztahů s lékaři, zdravotnickými zařízeními, domovy důchodců aj.
• analýza trhu, hledání nových cílových skupin a možností spolupráce
• efektivní využívání marketingové strategie
• pravidelný reporting manažerovi profesionálního programu, oblastnímu provoznímu řediteli a regionálnímu řediteli

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• min. 2 roky praxe na pozici farmaceutického reprezentanta či obchodního zástupce se zkušenostmi s RX produkty - PODMÍNKOU
• zkušenost a kontakty z oblasti farmacie a lékařství (spolupráce s lékaři, zdravotnickými zařízeními,..) - PODMÍNKOU
• výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
• orientaci na výsledky a jejich zlepšování
• proklientský přístup (schopnost vytvářet dlouhodobé pracovní a klientské vztahy)
• flexibilitu a schopnost poradit si v náročných podmínkách
• zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

• ideální bydliště by mělo být v okolí: Tábor, Benešov, Sedlčany.

Nabízíme

• zázemí stabilní české společnosti s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu
• zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
• prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesního rozvoje
• motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
• mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému použití

Pokud vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis.

Tým Dr.Max