Řidič/ka sk. B - Plzeň

Jméno/Firma
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Pracoviště
Hankova 2759/14, Plzeň
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Hledáš pravidelnou výplatu, jisté zaměstnání a smysluplnou práci? Chceš se podílet na udržování čistoty ve městě? Tak se přidej k nám!

AVE je stabilně rostoucí společností v oblasti odpadového hospodářství. Na našem pracovišti v Plzni hledáme kandidáta na pozici Řidič/ka sk. B.

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • Pravidelnou výplatu – 10. den v měsíci budeš mít peníze na účtu
  • Možnost rozšíření kvalifikace na další mechanizaci
  • 4 týdny placené dovolené plus dva dny zdravotního volna
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění – je potřeba myslet na budoucnost, a nejen tu pracovní
  • Moderní a nová auta – na autech nešetříme, chceme, aby Tě bavilo jezdit
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Čištění a údržba komunikací, prostranství
  • Údržba zeleně
  • Nakládka + vykládka odpadu
  • Vést záznamy o provozu vozidla
  • Řídit se pokyny vedoucího

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B (možnost rozšíření na sk. C)
  • Fyzickou zdatnost, flexibilitu a aktivní přístup

O AVE:
Jsme jednou z největších společností na trhu v oblasti odpadového hospodářství, komunálních služeb, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací a facility managementu. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel a v ČR působíme již od roku 1993. Kromě českého trhu působí skupina AVE také na Slovensku a Ukrajině. Jsme společensky a ekologicky odpovědná společnost. Vše provádíme s pečlivým ohledem na ekologii a ochranu životního prostředí. V regionech, kde působíme se snažíme být dobrým sousedem.