Hledáme konstruktéra do našeho týmu!

Jméno/Firma
LIKOV s.r.o.
Pracoviště
Blanenská 1859/14, Kuřim
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
23. 9. 2024

Jsme stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost LIKOV s.r.o., přední výrobce profilů a příslušenství pro stavebnictví v České republice s významným působením na mezinárodním trhu. Naše produkty jsou výsledkem inovativního přístupu, špičkového technického zpracování a využití moderních výrobních technologií.

Připojte se k nám, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici konstruktéra.

Pokud máte zkušenosti v oblasti strojírenské konstrukce, rádi řešíte technické výzvy a chcete se podílet na zajímavých projektech, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • konstrukce nástrojů a přípravků pro výrobu, účast u funkčních zkoušek
  • optimalizace a rozvoj výrobní technologie
  • aktivní spolupráce s úsekem výroby, řešení aktuálních požadavků, navrhování technických řešení
  • součinnosti při navrhování nových výrobků
  • komunikace s dodavatelskými firmami

Požadavky:

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, rádi uvítáme i šikovné absolventy se vzděláním technického směru (strojírenství, konstrukce)
  • zkušenost práce v 3D CAD programech
  • kreativita, technické myšlení a smysl pro detail
  • pozitivní přístup, nadhled a schopnost přijít s řešením problému
  • chuť učit se novým věcem a neustále se vzdělávat

Velkou výhodou znalost (byť teoretická) problematiky plastů.

Nabízíme:

  • různorodou práci s možností dalšího odborného růstu
  • zaučení, předání dosavadních zkušeností
  • atraktivní platové ohodnocení
  • pololetní a roční prémie
  • příspěvek na obědy
  • 25 dní dovolené

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim (10 km od Brna)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!