Skladník / řidič dodávky KROMĚŘÍŽ

Jméno/Firma
ELKOV elektro a.s.
Pracoviště
Chelčického 1656/1a, Kroměříž
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
23. 9. 2024

✅ Hledáte zaměstnání bez směnného provozu od pondělí do pátku s volnými víkendy a svátky? Ovládáte základy práce na PC a je na Vás spoleh? Máte znalost nebo praxi v oboru elektro (silnoproud)? Pak Vám bude stačit chuť pracovat a učit se novým věcem.

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • Zajištění rozvozu zboží zákazníkům pomocí dodávky.
  • Aktivní spolupráce při nakládání a vykládání materiálu.
  • Profesionální komunikace se zákazníky a poskytování kvalitního zákaznického servisu.
  • Přesné vychystávání zboží podle specifikací zákazníků.
  • Příjem, kontrola a naskladňování zboží od dodavatelů s důrazem na kvalitu a přesnost.

Co od Vás očekáváme?

  • Řidičský průkaz skupiny B s praxí v řízení dodávky do 3 500 kg.
  • Znalost elektromateriálu výhodou.
  • Vzdělání na úrovni SOU nebo SŠ, ideálně technického nebo elektro směru.
  • Schopnost efektivní práce na PC.
  • Orientace na zákazníka s vynikajícími komunikačními schopnostmi.
  • Silné organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost a vysoká spolehlivost.
  • Fyzická zdatnost a schopnost zvládat fyzicky náročné úkoly.

Nabízíme:

  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna.
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.