Operátor výroby - 13.plat, náborový příspěvek 30.000 Kč

Jméno/Firma
FenStar s.r.o.
Pracoviště
Fenstarová E1, Hodějice
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

- výroba plastových a hliníkových oken a dveří ve dvousměnném provozu (činnost stanovena s ohledem na manuální zručnost uchazeče)

Požadujeme:

- manuální zručnost

- pečlivost a spolehlivost

- orientaci v problematice výrobní společnosti

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení dle Vašich dovedností

- plnohodnotný 13. plat

- náborový příspěvek 30.000 Kč

- příspěvek za doporučení zaměstnance 5.000 Kč

- mimořádné odměny při zvýšeném výkonu

- 5 týdnů dovolené

- práci v příjemném a moderním pracovním prostředí, podporu pitného režimu zaměstnanců

- příspěvek na závodní stravování (36Kč/jídlo)

- doprava do zaměstnání firemním autobusem

- věcné a finanční dary při životním jubileu

- zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla

- zaměstnanecké slevy na výrobky

- adaptace zaměstnance, zaškolení zkušeným kolegou