Business Analytik /Analytička

Jméno/Firma
Elektroenergetické datové centrum, a. s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Analýza business procesů a identifikace příležitostí pro zlepšení.
  • Sběr a analýza dat pro podporu business rozhodnutí.
  • Tvorba reportů a prezentací pro vedení společnosti.
  • Spolupráce s různými odděleními na implementaci změn.
  • Monitorování a hodnocení efektivity implementovaných změn.
  • Podpora při vývoji a testování nových systémů a aplikací.
  • Identifikace a dokumentace business požadavků.
  • Analýza, návrh, dokumentace, standardizace a optimalizace podnikových procesů.
  • Tvorba roadmap a backlogu požadavků na rozvoj IT řešení.
  • Připravovat business blueprinty a funkční specifikace pro nová řešení.
  • Analyzovat, navrhovat a standardizovat procesy podle legislativních požadavků.
  • Datové, funkční a procesní modelování.
  • Testování navržených řešení.

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru ekonomie, informatiky nebo příbuzném oboru.
  • Min. 3 roky zkušeností na podobné pozici.
  • Silné analytické a komunikační schopnosti.
  • Znalost nástrojů pro analýzu dat.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Znalost nástrojů pro modelování obchodních procesů (např. BPMN, UML).
  • Znalost metodik pro analýzu a zlepšování procesů (např. Lean, Six Sigma).
  • Pokročilá znalost nástrojů MS Office.
  • Nadstandardně se orientujete v oblasti procesního modelování s využitím IT nástrojů.

Nabízíme Vám:

  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj.
  • Bonusy na základě splnění cílů.
  • 25 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Benefitní program.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované stravování.
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno, České Budějovice.
  • Nástup dohodou.