Business Architekt/ka

Jméno/Firma
Elektroenergetické datové centrum, a. s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Návrh a implementace business strategií a systémů.
  • Spolupráce s vedením společnosti na definování business cílů.
  • Analýza a optimalizace business procesů.
  • Vedení projektů zaměřených na zlepšení business operací.
  • Vytváření a udržování dokumentace business procesů a systémů.
  • Identifikace technologických potřeb a návrh vhodných řešení.
  • Spolupráce při návrhu a implementaci komplexní business architektury organizace.
  • Spolupracovat na zpracování zadávací dokumentace pro dodávku nových podnikových aplikací.
  • Spolupráce na přípravě společných centrálních řešení s provozovateli přenosové a distribučních soustav v elektroenergetice.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, informatiky nebo příbuzném oboru.
  • Min. 5 let zkušeností na podobné pozici.
  • Silné analytické a strategické myšlení.
  • Znalost nástrojů pro modelování obchodních procesů (např. BPMN, UML).
  • Znalost metodik pro analýzu a zlepšování procesů (např. Lean, Six Sigma).
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou.
  • Znalost aktuálních trendů a technologií v oblasti business architektury.
  • Komplexně se vyznáte v energetickém trhu v České republice.
  • Máte povědomí a znalost o legislativních podmínkách.

Nabízíme Vám:

  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj.
  • Bonusy na základě splnění cílů.
  • 25 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Benefitní program.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované stravování.
  • Místo výkonu práce: Praha, Brno, České Budějovice.
  • Nástup dohodou.