Grafik

Jméno/Firma
HAKEL spol. s r.o.
Pracoviště
Bratří Štefanů 980, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme kreativního kolegu s velkým grafickým citem,
smyslem pro detail i kompozici, pečlivého a samostatného.

Co budete dělat?

• Grafická tvorba podřízená firemní vizuální identitě.

• Kreativní část práce spočívá ve vytváření prezentačních materiálů, tiskových i elektronických.
(Inzerce, letáky, pozvánky, katalogy, manuály a další tiskoviny, web bannery, roll upy, obrázky
výrobků a kresba schémat, propagační předměty, veletržní stánky apod.)

• Technická část pak v návrzích, úpravách a evidenci grafických výstupů pro potřeby výroby.
(Podklady pro potisk produktů, návody, montážní a technické listy, štítky na obaly výrobků apod.)

• Další úkoly vzešlé z potřeb oddělení napříč celou společností.

Co musíte splňovat?

• Pokročilá znalost Adobe InDesign a předtiskové přípravy. Znalost Adobe Photoshop
a znalost či ochota si pro specifický účel osvojit základy Corel Draw.

• Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitou (nemusí být v oboru).

• Alespoň rok praxe na pozici grafika či DTP operátora, očekáváme předložení
portfolia vašich prací.

Co ještě uvítáme?

• Zkušenosti s tvorbou složitějších vektorových ilustrací.

• Zkušenosti s fotografováním (máme zrcadlovku řady Canon EOS).

• Znalost typografie, případně i jazykové stylistiky (copywriting).

• Znalost programů Adobe Dimension a Adobe Animate.

Co nabízíme?

• Práci na plný pracovní úvazek.

• Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

• 5 dní sick days každý rok.

• Příspěvek na stravování ve firemní jídelně.

• Příspěvek na penzijní připojištění.

• Nástup možný ihned.