Junior interní auditor

Jméno/Firma
Conseq Investment Management, a.s.
Pracoviště
Rybná 682/14, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro interní audit a analýza dat
  • administrativa v rámci oddělení interního auditu
  • evidence nápravných opatření
  • výhledově samostatná práce na auditních zakázkách

Předpoklady:

  • VŠ vzdělání (Bc.) nejlépe ekonomického směru
  • praxe ve finančním sektoru
  • analytické myšlení a proaktivní přístup
  • dobrá znalost MS Office, znalost angličtiny
  • schopnost učit se nové věci

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností
  • možnost odborného růstu
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení a širokou škálu benefitů

Pokud vás tato pozice zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete váš životopis.