Finanční ředitel/ředitelka

Jméno/Firma
Conseq Investment Management, a.s.
Pracoviště
Rybná 682/14, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • zodpovědnost za účetnictví společností skupiny a účetnictví fondů
  • finanční controlling a manažerský reporting
  • řízení cash-flow a finančních toků společnosti
  • plnění informačních povinností vůči ČNB a dalším subjektům
  • komunikace a spolupráce s auditory při auditu účetních závěrek
  • příprava daňových přiznání a spolupráce s externími daňovými poradci
  • sestavování závěrek a výročních zpráv, včetně konsolidovaných účetních závěrek
  • řízení digitalizace procesů v oblasti účtování a výkaznictví

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • minimálně 5 let praxe na seniorní pozici ve finančním řízení
  • zkušenosti s vedením účetních týmů a finančních oddělení
  • výbornou znalost účetních standardů a legislativy
  • znalost reportovacích požadavků ČNB, FATCA a CRS
  • zkušenosti se sestavováním konsolidovaných účetních závěrek a výročních zpráv
  • silné analytické a strategické myšlení
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • klíčovou roli ve vedení renomované investiční společnosti
  • možnost ovlivňovat strategii a směřování finančního oddělení
  • přátelské a profesionální pracovní prostředí
  • atraktivní finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů
  • prostor pro osobní a profesní rozvoj

Pokud vás tato pozice zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete váš životopis.