Hledáme specialistu na DevOps! (75-85.000 Kč)

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Informatika a IT služby
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
23. 9. 2024

Máte vášeň pro vývoj a návrh inovativních automatizačních řešení v oblasti ICT infrastruktury? Nevadí Vám práce s open-source a komerčními nástroji? Tak neváhej a přidej se k nám!

Náplň práce:

* Úzká spolupráce se zákazníky pro pochopení jejich potřeb a požadavků.
* Zkoumání a hodnocení nových technologií a trendů v oblasti automatizace a navrhování inovativních přístupů.
* Každodenní spolupráce s týmem inženýrů a vývojářů na realizaci projektů.
* Dohled a odpovědnost za výstupy týmu.

Požadujeme:

* Zkušenosti s komunikací se zákazníky výhodou.
* Zkušenost s CI/CD procesy a správou vývoje softwaru.
* Schopnost převzít odpovědnost za výsledky.
* Porozumění vývojového cyklu a procesů.
* Praxe ve vývoji, kde se využívaly agilní metodiky.

Nabízíme:

* Práce s nejnovějšími technologiemi a významnými klienty.
* Stravenkový paušál více jak 1.500 Kč do výplaty.
* Flexibilní pracovní doba.
* Pracovní notebook podle vašeho výběru.
* 25 dní dovolené pro odpočinek a regeneraci.
* Neformální atmosféra, přátelský tým a firemní akce.

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: specialistu na devops, engineer, systémový architekt, devopsák, software architekt, sw designer se znalostí technologií softwaru, hardwaru, obchodu, ict automatizací, automatizace, pipelines, řízením vývoje, vedením týmu, open source.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.