Servisní technik/čka v regionu Louny

Jméno/Firma
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Pracoviště
Louny
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici

SERVISNÍ TECHNIK v regionu Kladno-Louny.

Náplň práce:

Po proškolení servis vysokozdvižných vozíků u zákazníků v dané oblasti. Jedná se o práci jen na ranní směnu.

Požadavky:

  • SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika, slaboproud) nebo vyučen (elektro)
  • zkušenosti s opravami elektromotorů, strojů a zařízení
  • praxe v oboru manipulační technika výhodou
  • základní znalosti mechaniky a hydrauliky
  • řidičský průkaz skupiny B (sk. C nebo T výhodou)
  • bydliště v daném regionu
  • čistý trestní rejstřík
  • přesnost
  • spolehlivost
  • logické a kombinační schopnosti
  • manuální zručnost
  • schopnost samostatné práce
  • ochota učit se
  • flexibilita
  • vysoké pracovní nasazení a loajalita

Nabídka:

  • Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • systém firemních bonusů a benefitů
  • stravenkový paušál v hodnotě 105 Kč
  • 5. týden dodatkové dovolené
  • penzijní pojištění
  • závodní lékařská péče
  • bezplatná právní klinika
  • pracovní oděvy
  • nástup ihned, případně dohodou
  • celková mzda až 60 000 Kč podle zkušeností a praxe
  • vysoký náborový příspěvek vyplácený postupně

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře níže.