DISPEČER LOGISTIKY – TRANSPORTNÍ SPOLEČNOST, AJ NUTNÁ

Jméno/Firma
PERASPERA group
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
23. 9. 2024

Hledáme zkušeného logistika pro rostoucí transportní společnost v Plzni.

Náplň práce:

- Koordinace a plánování přeprav dle přání zákazníka
- Komunikace s řidiči a zákazníky
- Optimalizace tras a vytížení vozidel
- Řešení operativních problémů během přepravy
- Práce s firemním softwarem pro řízení přeprav
- Administrativní činnosti spojené s přepravou

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oboru logistika nebo doprava)
- Minimálně 1 rok praxe v oblasti logistiky nebo spedice
- Velmi dobrou znalost AJ (úroveň B2), další jazyky výhodou
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office)
- Orientaci v dopravní síti ČR a Evropy
- Schopnost rychle reagovat a řešit problémy
- Odolnost vůči stresu a flexibilitu
- Komunikativnost a týmového ducha

Nabízíme:

- Zajímavou práci v dynamickém prostředí mezinárodní přepravy
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- Jazykové kurzy (AJ, NJ)
- Pracoviště v centru Plzně
- Motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky a další zaměstnanecké benefity
- Možnost flexibilního začátku a konce pracovní doby

NUTNÉ ZASLAT ŽIVOTOPIS V ANGLIČTINĚ