Asistent/ka prodeje Petcenter - Čakovice

Jméno/Firma
PetCenter CZ s.r.o.
Pracoviště
Kostelecká 823/77, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Jsi nadšenec do zvířat a hledáš nové zaměstnání?

Přidej se k nám a můžeš trávit svůj pracovní čas s lidmi se stejným zájmem a mít na blízku zvířecí kamarády!

Náplň Vaší práce

  • Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
  • Prodej sortimentu chovatelských potřeb, práce na pokladně.
  • Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží.
  • Péče o náš zvířecí kolektiv – krmení, pitný režim a úklid domečků.

Očekáváme od Vás

  • Hezký vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství.
  • Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům.
  • Ochotu aktivně oslovit zákazníka s cílem poradit a prodat.
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci.
  • Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířecí kamarády (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Možnost pracovat na střídavé 12. hodinové směny a o víkendech.
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

  • Provize z prodeje.
  • Až 50% slevu na náš sortiment.
  • Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.
  • Jistotu mzdy 15. den v měsíci.
  • Příspěvek na stravu až 2 000 Kč
  • Multisport kartu.
  • HappyDays - až 5 dní volna navíc
  • Akreditované kurzy prodejce zvířat a veterinárních léčiv (VVLP).
  • Možnost kariérního růstu.

Tak neváhejte a pojďte mezi nás. Těšíme na Vás!