Obchodní zástupce/HUNTER - Praha

Jméno/Firma
Commander Services s.r.o., odštěpný závod
Pracoviště
Nuselská 318/116, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Máme ten nejlepší tým obchodníků, kteří poskytují nadstandartní péči o zákazníka. Naše práce spočívá ve vyhledávání klientů a jejich následnou klientskou péči při řešení GPS monitoringu vozidel.
  • Jsme profesionálové s technickým zaměřením.
  • Není důležité, jestli jsme extroverti, nebo introverti, podstatné je pro nás správné zjištění potřeb zákazníka a nalezení správného řešení.

Co bude tvoje denní agenda?

  • Pondělky trávíme spolu a navoláváme si schůzky
  • Ostatní dny jsme převážně v terénu u klientů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Cestovatel (Budeš často v pohybu v rámci navštěvování klientů, z toho důvodu je zapotřebí řidičský průkaz skupiny B.)
  • Nadšenec (Jsi typ, jehož práce vždy bavila, baví a bude bavit, a rozhodně se jí nebojíš. Důležité je, abys byl nadšený z překonávání svých osobních výsledků. Pokud máš zkušenosti s aktivním prodejem bude to pro tebe jen výhoda.)
  • Komunikativní (Otevřeně a lidsky komunikuješ, baví tě komunikace s lidmi. Jsi silná osobnost, která je orientována na výsledek, má reprezentativní vystupování, je samostatná a zodpovědná.)

Co od tebe očekáváme?

  • Máš zkušenosti v obchodním zastupování firem a komunikací s lidmi
  • Využíváš zdravý rozum a jsi schopen/a řešit případné nestandardní situace
  • Umíš si smysluplně naplánovat čas ohledně setkání s klienty a následným školením
  • Máš kladný vztah k technologiím

Co vám můžeme nabídnout

  • Jsme pohodovej tým a máme šéfa, se kterým tě bude práce bavit (jsme velmi dobrý kolektiv, máme otevřenou a upřímnou komunikaci)
  • Stabilitu (pokud se ti u nás zalíbí, od nás se jen tak neodchází.)
  • Rodinná atmosféra (nejsme korporát, postupně rosteme, ale je pro nás důležité zachovat si rodinnou kulturu. Všichni si navzájem tykáme a to i s generálním ředitelem)
  • Flexibilní pracovní doba (pondělky máme porady, kdy si vyhodnotíme výsledky a navoláváme zákazníky, ostatní dny jsme v terénu. Důležité jsou u nás výsledky, ale držíme si vždy work life balance)
  • Velmi atraktivní finanční ohodnocení, které nemá strop. Čím více prodáme, tím vyšší výplatu máme...
  • Různé soutěže, zahrnující atraktivní dovolenou s kolegy na základě výsledků. (Přestože všichni máme cíle, od kterých se odvíjí výše variabilní odměny, všichni si navzájem pomáháme. Všechno, co potřebuješ k práci, se tě budeme snažit naučit a budeme ti oporou)
  • Firemní auto
  • Práce pro jedničku na trhu ve svém oboru s vysokými ambicemi růstu (pro nás to znamená stabilitu)
  • Rychlé rozhodovací procesy v rámci firmy
  • Cestování, žádná sedavá práce, málo administrativy
  • Firemní akce (rádi se setkáme celá firma, ale i jednotlivá oddělení a na našem oddělení míváme teambuildingy, jaké si vybereme - někdo s rodinami, někdo bez, vždy záleží na týmu)
  • Osobnostní rozvoj a růst - odborná školení a semináře (produktová školení, obchodní a mnohé další)
  • Kurz angličtiny