Manažer kvality - projekt výstavby fotovoltaické elektrárny

Jméno/Firma
SOLEK Administration s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do našeho týmu hledáme zkušeného Manažera kvality, který bude zodpovědný za řízení a kontrolu kvality v rámci rozsáhlého projektu výstavby fotovoltaické elektrárny. Tato pozice je klíčová pro zajištění dodržování nejvyšších standardů kvality v průběhu celého projektu, od plánování až po realizaci.

Co Vás čeká?

  • Zajištění a řízení kvality během všech fází výstavby fotovoltaické elektrárny.
  • Vytvoření a implementaci PZJ (Plán zajištění jakosti) a PKZ (Plán kontrol a zkoušek) pro jednotlivé fáze projektu.
  • Ve spolupráci s kolegy (Hlavní vedoucí stavby & Vedoucí skladu) budete mít na starosti kontrolu dodávek na stavbu, montáže a v případě potřeb iniciujete neshodová řízení a reklamace.
  • Implementace a sledování procesů kontroly kvality v souladu s platnými normami a standardy.
  • Spolupráce s projektovými týmy, dodavateli a externími subjekty za účelem dosažení požadované kvality.
  • Aktivní řešení problémů souvisejících s kvalitou a navrhování preventivních opatření.
  • Monitoring a vyhodnocování rizik spojených s kvalitou na všech úrovních projektu.

Co od Vás očekáváme my?

  • Min. 5 let praxe na obdobné pozici, ideálně v rámci investiční výstavby či energetiky.
  • Schopnost strategicky řídit kvalitu projektu a orientace v jeho realizační fázi.
  • Jste časově flexibilní – bude potřeba na stavbě fyzicky být.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, důraz na detail a preciznost.

Co Vám nabízíme?

  • Možnost podílet se na prestižním projektu výstavby fotovoltaické elektrárny s velkým dopadem na udržitelnou energetiku.
  • Máme 25 dní dovolené + další 2 dny osobního volna.
  • Roční prémie na základě osobních a firemních úspěchů.
  • Možnost využití MultiSportky.
  • Stravenkový paušál ve výši 90 Kč za odpracovaný den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč měsíčně.
  • Odměna za mimořádné pracovní výsledky.
  • Odměna za pracovní výročí.
  • Jsme otevřeni spolupráci jak na zaměstnanecký poměr, tak IČO.

Zaujala vás tato pozice? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis, my se s Vámi spojíme s větším detailem a sejdeme se třeba u kávy.