Koordinátor/ka telefundraisingu a péče o dárce

Jméno/Firma
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.
Pracoviště
Dřevná 382/2, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Zajímají tě témata z oblasti rodičovství, sólo rodičovství, porodnictví a work-life balance?

Máš zkušenosti z telefundraisingu nebo s aktivním voláním a zároveň s koordinací menšího týmu?

Rád/a se učíš novým věcem a hledáš flexibilní práci?

U nás v Aperiu právě hledáme koordinátora/ku telefundraisingu a péče o dárce, který/á bude komunikovat s dárci, rozvíjet a vést tým lidí, kteří pečují o vztahy s našimi dárci.

Náplň práce:

  • přátelské telefonické rozhovory a navazování vztahů s lidmi, kteří sledují nebo podporují Aperio
  • péče o nové a pravidelné dárce a motivace k pravidelné finanční podpoře Aperia
  • zjišťování zpětné vazby na naše služby
  • práce s databází kontaktů (NEjedná se o tzv. “studené” kontakty - máme dostatek kontaktů na lidi, kteří již Aperio znají
  • vedení a koordinace menšího týmu telefundraiserů (aktuálně 3-5 lidí)
  • vzdělávání a motivování svěřeného týmu a rozvoj jejich potenciálu
  • správa CRM databáze a její vylepšování pro potřeby týmu a reportingu
  • vyhodnocování telefundraisingových kampaní
  • tvorba a aktualizace scénářům k hovorům s dárci během telefundraisingových kampaní
  • zapojení se do týmu a podílení se na dalších fundraisingových projektech a strategii

Požadujeme:

  • 15 - 20 h týdně tvého času (dle domluvy)
  • skvělé komunikační dovednosti a zkušenost s aktivním voláním
  • zkušenost s vedením menšího týmu (ideálně telefonistů) výhodou
  • empatii a umění naslouchat
  • výborné organizační schopnosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • proaktivitu a chuť učit se novým věcem
  • zkušenosti s prací v G - suite, Salesforce a Excelu výhodou
  • nadšení pro aktivity Aperia

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve skvělém kolektivu
  • nástup v průběhu října
  • odměna 180 - 200 Kč/h + zajímavé bonusy podle osobních a týmových výsledků
  • práci na zkrácený úvazek
  • spolupráce formou DPP /DPČ
  • účast na rozvoji individuálního fundraisingu a finanční nezávislosti Aperia
  • získání zkušenosti s prací v neziskovém sektoru
  • otevřené možnosti dalšího vzdělávání, seberozvoje a zahraničních kurzů
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova, částečně v kanceláři v Praze
  • příjemné pracovní prostředí v kancelářích na Palackého nábřeží, nedaleko Karlova náměstí

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a pár vět o tom proč jsi ideálním kandidátem na tuto pozici.

První kolo výběrového řízení proběhne telefonicky, v rámci druhého kola se setkáme osobně u nás v kanceláři.