Marketing/Business Development Executive pro mezinárodní právní firmu

Jméno/Firma
Employment Express, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
23. 9. 2024

Naším klientem je významná mezinárodní právní firma. V tuto chvíli vyhlašuje výběrové řízení na pozici Marketing/ Business Development Executive.

Cílem pozice je poskytnout právnímu týmu organizační a administrativní podporu při veškeré marketingové komunikaci uvnitř i vně firmy.

Náplň práce:

  • Plánování a vykonávání marketingových aktivit v souladu s dlouhodobou strategií firmy
  • Příprava obchodních nabídek pro klienty, a to v českém i anglickém jazyce
  • Příprava marketingových materiálů, newsletterů a další marketingové komunikace
  • Komunikace s asociacemi, obchodními komorami a dalšími partnery firmy
  • Pravidelná spolupráce s kolegy z marketingového týmu v jiných pobočkách
  • Spolupráce na přípravě a organizaci firemních akcích a vzdělávacích seminářů
  • Zpracovávání a aktualizace informací o firmě a její činnosti (intranet, internet, sociální sítě, srovnávací publikace apod.)
  • Práce se CRM

Úspěšný uchazeč musí splňovat následující požadavky:

  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1 a výš
  • Předchozí pracovní zkušenost v marketingu profesních služeb „Business Services“ (právní či poradenské společnosti, banky, apod.) NEBO hlubší pracovní zkušenost z právního prostředí s přesahem na marketing
  • Nadšení pro práci, kreativitu, schopnost dotahovat projekty do zdárného konce, zaměření na detail
  • Schopnost budování dlouhodobých vztahů uvnitř i vně firmy, schopnost vyjadřovat se i naslouchat
  • Schopnost reagovat na vývoj trhu

Nabízíme Vám:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Plně hrazená MultiSport karta
  • Pracovní doba 9 – 18:00 hod (občasný home-office možný)
  • Stravenkový paušál a další zajímavé benefity