OpEx koordinátor - technický specialista

Jméno/Firma
HP-Pelzer s.r.o.
Pracoviště
Na Rovince 922, Ostrava
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • Měsíční zpracování a reporting závodových KPI
  • Workshopy a akademie s týmem OPEX - aplikace moderních metod řízení work flow - VSM, lean production, one piece flow, SMED, 5S
  • Hledání úspor napříč odděleními, jejich konzultace, kvantifikace a implementace ve spolupráci s vlastníky
  • Control tower - orientace ve všech bodech, dílčích výsledcích a reportech, spolupráce při plnění a kontrola plnění (termíny a finance), spolupráce při tvorbě akčních plánů a nápravných opatření od vlastníků dílčích bodů nebo jejich vedoucích
  • Stanovování a optimalizování výrobních norem
  • Podpora při vytváření standardů v souladu s regionálními standardy
  • Sdílení best practice mezi závody
  • Spolupráce při výpočtu kapacitního vytížení a FTE
  • Podílení se na auditech za svou kompetenční oblast
  • Školení personálu a budování lean povědomí
  • Pozice je přímo podřízená řediteli závodu - úzká spolupráce v rámci výsledků, analýz apod.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Orientace v problematice štíhlé výroby (MOST, KAIZEN, KANBAN, SMED, REFA, 5S)
  • Schopnost analýzy aktuálního stavu a návrhu optimálnějšího řešení
  • Schopnost finanční analýzy - vyčíslení reálných úspor
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost komunikovat s kolegy na všech úrovních organizace
  • Týmovost, delegování, tah na branku

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní pracovní prostředí v perspektivní mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost odborného i kariérního růstu – účast a sdílení informací na workshopech s ostatními výrobními závody Adler Pelzer Group
  • 25 dní dovolené
  • notebook, mobilní telefon i pro soukromé využití
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění
  • dotované stravování – 160,- Kč/den
  • pružná pracovní doba
  • pololetní odměna až do výše 12 000, -Kč
  • sociální služby pro zaměstnance zdarma – lékařské, právnické, finanční poradenství