Náhradář

Jméno/Firma
rohlik.cz
Pracoviště
Trnkova 3118/119c, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme šikovného náhradáře do týmu Honzy. Jsi to ty?! :-)

U nás nebudeš zastávat jen typickou práci ve skladě, ale budeš se starat o to, aby všechno zboží, které si naši zákazníci objednali, k nim v pořádku dorazilo.

Máš rád řešení problémů a výzvy? Hledání chybějících položek, jejich náhrada alternativou a komunikace se zákazníky bude tvým každodenním rohlíkem.

Detailní popis pozice

  • Hledáme kolegu, který se stane důležitou složkou v procesu vychystávání objednávek
  • Budeš tím, kdo řeší chybějící či problémové položky v objednávkách - vyhledává zboží, kompletuje, volá zákazníky, prostě vyřeší vzniklý problém od A do Z
  • Budeš v kontaktu se zákazníkem a tvou prací se mu budeš snažit vždy vyjít vstříc k jeho spokojenosti a kompletnosti objednávek
  • Postupně se naučíš a porozumíš všem postupům na skladě od naskladnění zboží, přes vychystávání až po sortimentu prodávaného zboží
  • Budeš parťákem pro celý proces expedice

Požadujeme

  • Osobnost, která má ráda výzvy a nebojí se rychlého pracovního tempa
  • Spolehlivost, zodpovědnost a drive
  • Základní znalosti s prací na PC
  • Dokážeš velmi dobře komunikovat se zákazníky, protože naši zákazníci jsou středem našeho vesmíru
  • Umíš vzít za práci, udržuješ naše tempo a chceš za sebou vidět výsledky
  • Nevadí ti fyzická práce - u nás jsi stále v pohybu
  • Nezalekneš se občasné práce v chladu
  • Práci v krátkém a dlouhém týdnu (od 8:00 do 20:00)

Nabízíme

  • Systém vzájemného poděkování a ocenění navázaný na kafeterii benefitů
  • Multisport kartu
  • Neomezenou dovolenou
  • Příspěvek na obědy ve výši 115Kč
  • Rohlík PREMIUM účet zdarma
  • Bezva tým kolegů, kteří ti v začátcích pomohou se co nejrychleji zorientovat a budou tě 100% podporovat
  • Firemní knihovnu
  • Možnost zúčastnit se výuky jazyků
  • Zvýhodněný tarif
  • Vzdělávací program
  • Občerstvení na pracovišti zdarma