Service team leader

Jméno/Firma
Safety Kleen CZ, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme: Service Team Leader

Lokalita: Syrovice u Brna

Máte zkušenosti s vedením týmu v oblasti služeb zákazníkům nebo technických služeb? Umíte efektivně komunikovat, koordinovat tým a máte přehled o servisních procesech? Přidejte se k našemu týmu ve firmě Safetykleen, lídrovi v poskytování ekologických řešení pro průmyslové čištění a údržbu!

Co bude Vaším úkolem?

  • Vedení a motivace servisního týmu techniků
  • Zajištění plynulého chodu servisních operací a efektivní plánování rozpisů
  • Koordinace a dohled nad prováděním servisních úkonů u našich zákazníků
  • Zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu
  • Monitoring a zlepšování servisních procesů pro dosažení stanovených KPI
  • Řešení technických problémů a podpora týmu při složitějších případech
  • Zodpovědnost za stav skladu a objednávání náhradních dílů

Požadujeme:

  • Zkušenost na podobné pozici (např. v technickém servisu, údržbě, zákaznickém servisu apod.)
  • Schopnost vést tým, organizovat práci a nastavovat priority
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Technické myšlení a proaktivní přístup k řešení problémů
  • Znalost práce s PC (MS Office, plánovací systémy)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
  • Firemní benefity (stravenky, služební auto, 25 dnů dovolené, 2 dny sick days, příspěvěk na Pluxee)

Těšíme se na Vaši odpověď!