Data Team Lead - Data engineering/ML/AI , až 95% Home office, HPP/IČO

Jméno/Firma
BARTON Consulting s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Data Team Lead - Data engineering

Možnost pracovat z Prahy nebo Ostravy - až 95% home office možný

Spolupráce na HPP nebo IČO

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na Data Team Lead pozici s praxí z data engineeringem, vývojem, případně optimalizaci datové infrastruktury. Uvítáme zkušeného vývojáře/ analytika, který již zadával práci juniornějším kolegům, ideálně si i koordinoval vývoj nějakých projektů.

Pokud jste seniorní Python vývojář a v datové oblasti máte prozatím méně praxe, ozvěte se nám také. Jsme ochotni Vás mnohé naučit. Necílíme primárně na léta praxe, ale na dostatečné zkušenosti s vývojem aplikací v Pythonu a hlavně zájem o datovou/AI oblast.

Náplň práce:
Vývoji, testování a implementace SW pro datovou analytiku
Úzká spolupráce s týmem Data Science a obchodním oddělením na vývoji datových modelů a cloud pipeline pro výzkum, reporting a machine learning
Vytváření a údržba datových modelů
Koordinace některých vývojových projektů a zadávání úkolů kolegům
Vzájemné sdílení technických znalostí s týmem
Vytváření a údržba infrastruktury potřebné pro optimální ETL procesy, které shromažďují, importují, načítají, čistí, integrují a zpracovávají data z různých interních a externích zdrojů pomocí technologií SQL a AWS

Očekáváme:
Min. 2-3 roky zkušeností jako Python vývojář, praxe z Data engineeringu, DWH vývojem a ETL je podmínkou.
Znalost datového modelování a dobrá znalost SQL vývoje
Zkušenost se zadáváním práce juniornějším kolegům a koordinací alespoň menších projektů
Analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatné uvažování ale i práce v týmu
Znalost anglického jazyka na dobré komunikativní úrovni
Výhodou: znalost AWS, Snowflake, PostgeSQL

Nabízíme:
Stabilní a atraktivní mezinárodní zaměstnavatel
Flexibilní pracovní doba a možnost home office - i 4-5 dní v týdnu
Možnost práce na HPP nebo IČO
Neformální firemní kultura. Často se po práci setkáváme na pivko či jinou akci.
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Benefity jako MultiSport karta, příspěvky na dopravu, půjčky, pojistky a další...

Přidej se k nám jako Python developer a zapoj se do rozvoje našich datových procesů a našeho týmu skvělých parťáků!