Tajemník/tajemnice katedry, odborný pracovník/pracovnice pro ekonomické a správní činnosti

Jméno/Firma
Západočeská univerzita v Plzni
Pracoviště
Husova 664/11, Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Děkan Fakulty zdravotnických studií

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Tajemník/tajemnice katedry, odborný pracovník/pracovnice pro ekonomické a správní činnosti

Jaká je náplň práce na této pozici?

  • administrativní zajištění chodu kateder;
  • administrativní a organizační zajištění chodu děkanátu (pošta, e-spis, inventarizace apod.);
  • asistence tajemníkovi fakulty při zajišťování ekonomicko-správní činnosti fakulty; příprava a zajišťování podkladů pro návrhy rozpočtů apod.
  • příprava podkladů pro zadávání objednávek dle interních požadavků fakulty;
  • objednávání materiálu, drobného majetku, přístrojů a zařízení (tvorba objednávek; zadávání objednávek do interních systémů a průběžná kontrola procesů);
  • administrativní podpora při správě majetku fakulty
  • podpora a asistence při správě a kontrole hospodaření s prostředky na grantech a projektech;
  • příprava podkladů pro personální a mzdové oddělení.

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou;
  • výborný jazykový projev;
  • komunikativní znalost anglického jazyka;
  • dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • zodpovědnost, flexibilitu, aktivní řešení úkolů a ochotu učit se nové věci;
  • smysl pro detail, plánování a logistiku, organizační schopnosti;
  • zkušenosti z akademického prostředí výhodou.

Co nabízíme?

  • inspirativní prostředí vysoké školy a zázemí stabilního zaměstnavatele;
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu;
  • pružnou pracovní dobu, možnost částečné práce z domova;
  • prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu;
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené, jazykové a další vzdělávání, aj.).
  • pracovní dobu 40 hod. týdně
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody