Distribution manager pro Typhoon Roasters

Jméno/Firma
Typhoon roasters s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Typhoon Roasters je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost zabývající se výrobou a prodejem unikátních pražiček pro pražení kávy a kakaa. Již více než 12 let revolučně měníme průmysl pražení kávy a naše pražičky používají stovky unikátních pražíren po celém světě. Každý den se na pražírnách Typhoon praží desítky tun skvělé kávy.

Pražičky Typhoon jsou unikátní kombinací nové patentované technologie Fluid bed a fascinujícího designu. Každá pražička Typhoon je umělecké dílo. Neopakovatelný design, bezkonkurenční výkon, jednoduchý servis a podpora - to vše dělá pražičky Typhoon lídrem na trhu konvekčního pražení.

Naše společnost roste, každý rok získáváme větší podíl na trhu, vstupujeme na nové regiony a trhy - proto stabilně rozšiřujeme náš tým. Pokud jsi mladý, plný energie, síly ambice - čekáme na tebe!

Co vás čeká

- Vyhledávání a identifikace nových obchodních příležitostí na lokálních i mezinárodních trzích

- Budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty a partnery

- Spolupráce s marketingovým a produktovým týmem při tvorbě strategií pro vstup na nové trhy

- Vedení obchodních jednání, příprava obchodních nabídek a uzavírání smluv

- Monitoring a analýza trhu, identifikace trendů a konkurenčních aktivit

- Příprava a realizace obchodních plánů s cílem zvýšit tržby a ziskovost

- Reprezentace Typhoon Roasters na mezinárodních veletrzích a oborových akcích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti business developmentu, prodeje nebo expanze na mezinarodních trhu

- Znalost dopravní legislativy a orientaci na dopravním trhu

- Silné obchodní schopnosti a orientace na mezinárodní prostředí, schopnost práce v různých kulturních kontextech

- Výsledkově orientovaný přístup a schopnost strategického myšlení

- Aktivní znalost Češtiny + Angličtiny; další jazyky jsou velkou výhodou

- Organizační schopnosti

- Zkušenosti se samostatném vedením projektu

- Kompetence: pokročilá znalost práce na PC: Gmail, Word, Excel, PowerPoint

- Osobní vlastnosti: aktivita, empatie, komunikativnost, odolnost vůči stresu, pozitivita, odpovědnost, spolehlivost

- Zájem o kávu a inovace v oblasti pražení kávy je velkým plusem

Co vám můžeme nabídnout

- Mladá rychle rostoucí společnost (průměrný věk 27 let)

- Rychlý karierní růst

- Odměňování na všech pozicích - nad trhem

- Flexibilní pracovní doba - možnost Home office

- Platové rozpětí: Od 70 000 Kč do 100 000 Kč

- Mezinárodní expozice - pracujeme s klienty z celého světa

- Možnost účastnit se výstav na náklady společnosti v roce 2024: Dubaj, Kodaň, Tallin

- Dynamická práce - nikdy se nebudete nudit na pracovišti :)

- Možnost pít skvělou kávu z vlastní pražírny 24/7, zaměstnanecké slevy

- Pravidelné firemní akce: lyžařské výjezdy, výlety, večeře a další