Personalistka / HR Business Partnerka (m/ž)

Jméno/Firma
GTH catering a.s.
Pracoviště
Tomíčkova 2144/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do přátelského týmu společnosti se sídlem v moderní budově T-Mobilu na Praze 4 hledáme novou kolegyni či kolegu.

Náplň práce:

  • pracovněprávní poradenství
  • zpracování personální dokumentace
  • podpora manažerů provozů a ostatních zaměstnanců v pracovněprávních otázkách
  • spolupráce s oblastními manažery
  • správa personální inzerce
  • aktualizace a školení pracovněprávní problematiky
  • zajištění nástupního a výstupního procesu
  • spolupráce na zlepšování a zefektivňování HR procesů

Požadujeme:

  • min. 5 let zkušenosti v oblasti personalistiky
  • velmi dobrou znalost pracovněprávní problematiky
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci personální agendy
  • empatickou osobnost s výbornými komunikačními a organizačními dovednostmi
  • a s chutí věci měnit

Nabízíme:

  • jsme dynamická 100% česká společnost s plochou organizační strukturou (žádný korporát)
  • nabízíme zajímavou pracovní příležitost
  • tvoříme příjemné pracovní prostředí s flexibilní pracovní dobou
  • nezapomínáme na benefity jako jsou firemní stravování, práce na HPP, služební telefon a notebook, příspěvky na penzijní spoření
  • příležitost pro osobní rozvoj a získání nových profesních dovedností