Account manager/Obchodní zástupce pro oblast Čechy

Jméno/Firma
ROHLIG SUUS Logistics CZ s.r.o.
Pracoviště
Vinohradská 3217/167, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
24. 9. 2024

Rohlig Suus Logistics je jedna z největších nezávislých logistických společností ve střední a východní Evropě s celosvětovou působností v oboru dopravy, spedice, logistiky a skladování. Působíme komplexně a vždy jsme One Step Ahead, což je naše moto! Specializujeme se na přepravu, skladování zboží, spedici a celní odbavení a poskytujeme také poradenství v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Podívejte se na naši nabídku a zjistěte, proč je kariéra v SUUS logistickou volbou!

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků a péče o naše stávající klienty;
  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky;
  • Příprava a prezentace nabídek šitých na míru potřebám zákazníků;
  • Dosahování stanovených finančních cílů;
  • Navrhování aktivit na podporu a zvýšení efektivity prodeje;
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními - jsme jeden tým, a tak i pracujeme!
  • Aktivní účast na vytváření a zavádění zlepšení a příležitostí – buďme o krok napřed!

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou;
  • Znalost anglického jazyka min. na úrovni B1;
  • Řidičský průkaz sk. B;
  • Zkušenosti s prodejem přepravních služeb (silniční, letecká, námořní) – min. 2roky;
  • Dobrou organizaci vlastní práce, samostatnost, cílevědomost;
  • Komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni;
  • Analytické a obchodní dovednosti s chutí vyjednávat;

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a rychle se rozvíjející se společnosti;
  • Jedinečnou firemní kulturu – chováme se k sobě lidsky a přesně takové zaměstnance hledáme!
  • Komplexní úvodní školení o firmě a práci s nadřízeným s důrazem na rozvoj;
  • Neustálý rozvoj a příležitosti účasti na celé řadě interních i externích školeních a eventech;
  • Plat složený z fixní a zajímavé bonusové složky;
  • Příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené a Sick Days, Multisport kartu, příspěvek na penzijní spoření, výhodné mobilní tarify i pro vaše blízké;
  • Služební automobil, notebook a mobilní telefon.