Sdělovací a zabezpečovací elektromechanik

Jméno/Firma
AŽD Praha s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice:

• Provádění montážních prací na realizovaných zakázkách a stavbách na území ČR

• Montáž kamerových systémů

• Montáž EPS a EZS

• Instalace rozhlasů a rozhlasových ústředen

• Instalace datových a přenosových technologií

Požadavky:

• Vyučení nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektro

• Elektrotechnická způsobilost dle vyhlášky 194/2022 Sb.

• Odborná praxe vítána, není však podmínkou

• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

• Zajímavé zaměstnání ve stabilní ryze české společnosti

• Pravidelné školení a zvyšování odborné způsobilosti

• Možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

• Čtyřdenní pracovní týden v rozsahu 37,5 hodin týdně

• Mzdové zařazení dohodou dle odborné praxe

• Zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, 3 dny osobního volna, nadstandartní stravné, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit Plus karta, zařízení Multisport karta ihned po nástupu, mobilní telefon