Sales back office manager (m/ž)

Jméno/Firma
Veletrhy Brno, a.s.
Pracoviště
Výstaviště 405/1, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Do našeho týmu BVV Living Lab hledáme usměvavou tvář.

Kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti veškerou Sales/Back Office agendu. Pokud vás baví různorodá práce a máte pozitivní přístup k řešení problémů. Jste komunikativní osobnost s optimistickým a proaktivním přístupem k řešení úkolů?

Pak je to práce pro Vás!

Co bude vaším úkolem

  • Zodpovědnost za vedení kompletní administrativní agendy projektového týmu
  • Komunikace s klienty, příprava smluv a prezentací
  • Aktivní spolupráce na projektu Living Lab – organizace a prezentace projektu na odborných akcích.
  • Komunikace s městy, ministerstvy, obchodními partnery, externími spolupracovníky a ostatními subjekty podílejícími se na jednotlivých projektech
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy z týmu
  • Příprava analýz a průzkumu trhu
  • Spolupráce s útvarem vnějších vztahů a komunikace
  • Spolupráce s externími i interními dodavateli při zajišťování akcí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti při zajišťování eventů, kongresů, konferencí nebo jiných společenských událostí
  • Pečlivý, zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • Příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Zkušenost s vedením Back Office agendy
  • MS Office
  • ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s řízením vlastních projektů a týmů
  • Znalost prostředí projektového managementu či účast na evropských projektech

Co vám můžeme nabídnout

  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech a schopnostech
  • Konto zaměstnance 20tis. ročně k čerpání na sport, kulturu, dovolenou, školní a mimoškolní aktivity dětí a podobné
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění 700,- Kč/měsíčně
  • Parkování v areálu Veletrhu Brno
  • Vstupenky na pořádné veletržní i mimo veletržní akce
  • Multisport karta
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na dalším rozvoji výjimečné společnosti s mnohaletou tradicí
  • Prostor pro další rozvoj a vzdělávání