Manažer/ka nákupu

Jméno/Firma
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Pracoviště
Oderská 2, Vítkov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
24. 9. 2024

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Ocutein, Stopkašel, Priessnitz, Mentholka, DonnaHAIR, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

 Manažer nákupu

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za objednávky a plány objednávek polotovarů a hotových produktů,
  • komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí,
  • vyjednávání o cenových a platebních podmínkách u nakupovaných komodit,
  • zajišťování dopravy dle dodacích podmínek Incoterms,
  • dohled nad vyřízením proclení,
  • řešení reklamací,
  • podílení se na procesech v souvislosti s vývojem produktů,
  • zajištění zpracování administrativy, reporting.

Požadujeme:

  • praxe v oblasti nákupu výhodou,
  • min. SŠ vzdělání,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnost,
  • schopnost efektivního řízení času,
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • zaujetí pro práci a ochota učit se,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi,
  • plný úvazek a částečně pružnou pracovní dobou,
  • notebook, mobilní telefon, firemní automobil a další zajímavé benefity.

Nástup: ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Vítkov; okres Opava.