Koordinátor PR

Jméno/Firma
Společnost Podané ruce o.p.s.
Pracoviště
Hilleho 1842/5, Brno
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
24. 9. 2024

Baví Tě komunikace s novináři, psaní a sociální sítě? Jsi kreativní a orientuješ se v aktuálním dění? Přidej se k nám!

Kdo jsme?

Nezisková organizace s více než třicetiletou historií, která se zabývá pomocí lidem závislým na návykových látkách. Věnujeme se ale také tématům, jako je třeba noční život, duševní zdraví nebo finanční gramotnost.

Co bude náplň Tvé práce?

  • komunikace s médii
  • psaní tiskových zpráv a pořádání tiskových konferencí
  • tvorba obsahového plánu pro sociální sítě
  • základní grafické práce (Canva)
  • tvorba článků na web (aktuality, rozhovory s inspirativními lidmi z oboru, pracovníky i klienty Podaných rukou) a rešerše aktuálního dění v oboru
  • tvorba interního newsletteru
  • výpomoc s administrací webů Společnosti

Co požadujeme?

  • prokazatelnou zkušenost s médii (ať už jako redaktor nebo jako PR pracovník)
  • fyzickou přítomnost v Brně
  • základní znalosti Canvy, příp. jiných grafických programů
  • dodržování deadlinů
  • samostatnost, organizovanost, iniciativa

Výhodou:

  • znalosti Photoshopu/jiného grafického editoru
  • práce s Wordpressem
  • zkušenosti s focením
  • zkušenosti s neziskovými organizacemi
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokud jsou Ti ale tyto věci cizí, nemusíš se bát, rádi Tě vše naučíme.

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek (0,6)
  • kombinovanou práci na home office/v kanceláři
  • časovou flexibilitu
  • zázemí jedné z největších neziskových organizací v ČR, která ročně pomůže několika tisícům lidem a jejich blízkým
  • adekvátní finanční ohodnocení a možnost profesního růstu
  • možnost využití služebního vozidla
  • služební telefon a počítač pro výkon práce

Plánovaný nástup: říjen/listopad

Uzávěrka přihlášek: 6.10.2024

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám tvůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis (maximálně 1 strana) na e-mail pomocí tlačítka "odpovědět" nejpozději do 6.10.2024. Výběrové řízení bude probíhat na základě předchozí telefonické domluvy. Vybraní uchazeči budou zváni na tyto pohovory průběžně až do doby obsazení dané pozice, kdy bude toto výběrové řízení ukončeno.

Budeme se těšit!

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.