Technický dozor investora (TDI) - Výstavba komunikací ve Škoda Auto

Jméno/Firma
AUFEER SOLUTIONS s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Popis pracovní pozice:

Jako TDI budete zodpovědní za dozorování a koordinaci následujících stavebních objektů:

  • SO 101 - Propojovací komunikace MC a TC
  • SO 102 - Přístupová komunikace na parkoviště
  • SO 201 - Most přes slepé rameno Jizery
  • SO 202 - Most přes přístupovou komunikaci
  • SO 431.2 - Venkovní osvětlení
  • SO 483 - Prodloužení SLP kabelovodu
  • SO 781 - Úpravy budovy
  • SO 861.2 - Bezpečnostní zábrany – skupina II.

Vaším úkolem bude zajištění dodržení projektové dokumentace, koordinace mezi dodavateli a subdodavateli, kontrola kvality prováděných prací, dodržení termínů a kontrola stavebních nákladů.

Co budete mít na starosti:

  • Technický dozor nad realizací stavebních prací a jejich kvalitou.
  • Kontrolu harmonogramu stavby a jeho dodržování.
  • Přijímání a kontrolu stavebních dodávek v souladu s projektem.
  • Komunikaci s dodavateli, investory a dalšími zainteresovanými stranami.
  • Zajištění souladu se všemi legislativními a normativními požadavky.
  • Kontrolu a schvalování výkazů výměr a fakturace.
  • Řešení technických problémů přímo na stavbě.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat:

  • Vzdělání ve stavebním oboru (ideálně VŠ/SŠ stavebního směru).
  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti stavebnictví na podobné pozici.
  • Znalost technických norem, stavebních procesů a legislativy.
  • Schopnost číst a interpretovat stavební výkresy a projektovou dokumentaci.
  • Schopnost práce pod tlakem a v dynamickém prostředí.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Znalost práce s počítačem (MS Office, AutoCAD výhodou).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Co Vám za to nabídneme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na prestižních projektech.
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Přátelské pracovní prostředí.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na Vaši reakci!