Nákupčí ve strojírenské firmě, Ostrava - Poruba

Jméno/Firma
Savera Components CZ, s.r.o.
Pracoviště
17. listopadu 1123/70, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme společnost Savera Components CZ, s.r.o., která vznikla v roce 2019 v průmyslové zóně v Ostravě Hrabové za účelem výroby výtahových komponentů. Protože jsme se rozrostli na takové úrovni, že pro nás naše hala v Hrabové byla příliš malá, přestěhovali jsme se do nových prostor v CTP Ostravě - Porubě - směr na Klimkovice.

Právě teď hledáme do našeho týmu - Nákupčí

Náplň práce:

- Objednávání výrobního a spotřebního materiálu v SAP

- Kontrola potvrzení objednávek, dodacích termínů a množství

- Poptávka materiálů pro nové projekty

- Jednání s dodavateli, jejich hodnocení, příp.urgence dodávek

Znalosti:

- Technické vzdělání výhodou

- SAP – přínosem

- Praxe v oblasti nákupu - přínosem

- Znalost práce na PC (MS office, Excel)

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

- Smlouva na dobu neurčitou

- 25 dní dovolené

- Stravenkový paušál

- Dojezdový bonus

- Přátelský tým

- Firemní akce a další bonusy

- Moderní, čisté a klidné prostředí

- Dobré platové podmínky v závislosti na zkušenostech

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Zašlete CV v Českém i Anglickém jazyce.

Budeme se těšit na Vaše CV!