Kreativní social media specialista/ka — DEK a.s.

Jméno/Firma
DEK a.s.
Pracoviště
Tiskařská 257/10, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň

  • Ve spolupráci s grafiky, produkcí a video oddělením vytvářet suprové příspěvky s přidanou hodnotou pro sledující.
  • Copy – chceme, abys uměl/a dobře psát.
  • Navrhování nových formátů na sociální sítě – těšíme se na tvoje nápady.
  • Spolupracovat na publikačním plánu a kampaních.
  • Sledovat trendy a hledat cesty, jak bychom je mohli využít.
  • Monitorovat konkurenci.
  • Integrovat do své práce využívání AI technologií s našimi AI specialisty.

Požadujeme

  • Sociální sítě tě baví a chápeš, že je to důležitý marketingový kanál.
  • Jsi kreativní a aktivně se zajímáš o trendy na sociálních sítích.
  • Jsi samostatný/á a nebojíš se prezentovat vlastní nápady, ale zároveň umíš spolupracovat v týmu.
  • Máš aspoň 2 roky zkušenosti s profesionální tvorbou obsahu na sítě, nejlépe pro brand, nebo v agentuře.
  • Dokážeš se naladit na svou cílovou skupinu.
  • Perfektní znalost českého jazyka je samozřejmostí.

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Mzda: 35 000 - 55 000,- dle zkušeností.
  • Příspěvek na stravování
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a školením v oblasti online marketingu
  • Pohodové týmové akce a teambuilding
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu :-)
  • Chillout zona se sportovním vybavením i oddechovými hrami