SERVISNÍ TECHNIK - ÚDRŽBÁŘ, Východní Čechy

Jméno/Firma
ATALIAN Česká republika
Pracoviště
Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • Denní přítomnost na svěřených objektech v rámci regionu
  • Údržba a řešení provozních záležitostí
  • Technická správa budovy včetně manuálních oprav
  • Řešení havarijních a pohotovostních výjezdů

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy u vybraných obchodních partnerů
  • Možnost Multisport karty
  • Chytrý mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Pracovní oblečení
  • Zázemí velké společnosti s rodinnou atmosférou
  • Férový přístup nadřízených

Požadavky

  • Vyučení elektro, vyhláška 50 podmínkou
  • Aktivní řidič, skupina B
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost a technická všestrannost

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE PANA MICHALA BOČKA NA TELEFONNÍM ČÍSLE: 606 609 949.