Projektový manažer/ka realizací FVE

Jméno/Firma
Efektivní dům s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme

Nyní hledáme Projektového manažera/ku pro realizace FVE, který bude hrát klíčovou roli v našem týmu při realizaci fotovoltaických projektů. Hledáme člověka s drivem, důsledností, výbornými organizačními dovednostmi a schopností dotahovat projekty do úspěšného a hladkého konce. Přestože jde o nově vytvořenou pozici, ke konzultacím budete mít k ruce zaběhnutý tým odborníků, kteří se o agendu fotovoltaických projektů u nás starají.

Náplň práce:

  • Plánování, koordinace a řízení fotovoltaických projektů od počáteční fáze až po dokončení a uvedení do provozu.
  • Koordinace a spolupráce s interními týmy, subdodavateli a dalšími externími partnery během celého projektu.
  • Zajištění dodržování harmonogramů, rozpočtů a kvality práce v rámci projektů.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli ohledně požadavků, termínů a technických specifikací.
  • Pravidelná kontrola stavu projektu, řešení případných problémů a koordinace změn a úprav.
  • Zajištění výborných vztahů s klientem během celé spolupráce a odpovědnost za klientovu maximální spokojenost s průběhem celé realizace.
  • Dodržování a zajištění souladu s platnými normami, předpisy a bezpečnostními předpisy.

Tvoje zkušenosti:

  • SŠ/ VŠ vzdělání v oboru stavebním/ elektrotechniky, obnovitelných zdrojů energie nebo příbuzného oboru.
  • Minimálně 3 roky zkušeností s projektovým managementem či řízením realizací v oblasti fotovoltaiky nebo obnovitelných zdrojů energie.
  • Schopnost efektivně plánovat, organizovat a řídit projekty s důrazem na dodržování termínů a rozpočtů.
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy rychle a efektivně.
  • Iniciativní osobnost, systematický přístup.
  • Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 50 000 – 70 000 Kč/měsíc + odměny
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Vybavíme tě kvalitní IT technikou – dva monitory a notebook jsou pro nás samozřejmostí.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora kolegů.
  • Moderní prostory i přístup firmy k zaměstnancům.
  • V kuchyňce vždy k dispozici čerstvé ovoce, kvalitní čaj a káva.
  • Pravidelné teambuildingy.
  • Pružná pracovní doba.
  • Profesní růst a vzdělávání.
  • Mobilní telefon.
  • Služební auto.