Konstruktér komponentů pro kolejová vozidla

Jméno/Firma
ŽOS 4 TRAINS, s.r.o.
Pracoviště
Tovární 342, Studénka
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme nová společnost vzniklá fúzí čtyř zavedených společností a hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici konstruktéra komponentů pro kolejová vozidla.

Náplň práce

  • Návrh a konstrukce nových komponentů pro kolejová vozidla – sedadel, lehátek, dveří, oken a dalších
  • Tvorba 3D modelů, 2D výkresové dokumentace
  • Tvorba technických dokumentací – specifikace, provozní dokumentace, katalogy náhradních dílů
  • Aktivní spolupráce při výrobě a zkouškách prototypů

Naše požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenského zaměření
  • Preferujeme znalost 3D systému CREO, alternativně jiný 3D systém
  • Samostatnost, spolehlivost a důslednost
  • Kreativní a inovativní přístup – ochota učit se novým věcem
  • AJ na komunikativní úrovni (min úroveň B1, technická AJ výhodou)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Výhodou praxe v kolejové branži

Co nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností, praxe a výsledků
  • Možnost profesního růstu
  • Pololetní a roční odměny
  • Samostatná práce na projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba – možnost částečného home office (po zapracování)