Asistent/ka vedení

Jméno/Firma
Bmedic education s.r.o.
Pracoviště
Kobližná 47/19, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Školství a vzdělávání
Vytvořeno
24. 9. 2024

Do společnosti se sídlem v centru Brna hledáme kandidáta na pozici asistent/ka vedení.

Bmedic education působí na poli vzdělávání studentů k přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy v Česku a na Slovensku již 8 let. Každoročně pořádáme prezenční a online přípravné kurzy, do výuky se snažíme zakomponovat moderní technologie a dbáme na tzv. safe learning environment. Během jednoho školního roku připravíme přibližně 3500 studentů.

V užším týmu pracují 4 lidé na plný úvazek a dále máme v týmu 90 lektorů, kteří vyučují studenty. Jsme mladý kolektiv a naší vizí je dlouhodobě zlepšovat úroveň vzdělávání v Česku a na Slovensku.

Práce u nás spočívá především v pomoci s administrativou, abychom i nadále mohli studentům efektivně pomáhat s přípravou na přijímací zkoušky.

Náplň práce:

  • administrativní podpora pro užší tým
  • e-mailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • jednoduché úpravy informací na webu dle zadání
  • příprava podkladů pro úspěšný průběh kurzů
  • péče o kancelářské prostředí
  • řešení operativních úkolů

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování a pečlivost
  • práce s PC – Microsoft office a podobné programy
  • výborná znalost českého jazyka
  • angličtina na úrovni alespoň B1

Nabízíme:

  • HPP na plný úvazek
  • měsíční mzda 28 000 - 33 000 Kč
  • práci ve firmě, kde si všichni tykáme
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky
  • možnost Multisport karty
  • sick days
  • účast na teambuildingových aktivitách a firemních večírcích
  • nástup možný ihned