Regionální manažer obchodu - ocelové haly-celá ČR

Jméno/Firma
LLENTAB, spol. s r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
24. 9. 2024

Do našeho zkušeného obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici Regionálního manažera obchodu pro Čechy nebo Moravu.

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • orientace v projektových výkresech výhodou
  • zkušenost na obchodní pozici výhodou
  • komunikativnost a obchodní duch
  • pracovní nasazení s orientací na výsledek
  • samostatnost, zodpovědnost a loajálnost
  • ochotu cestovat a učit se novým věcem
  • aktivní řidič
  • pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty

Náplň práce:

  • péče o svěřený region
  • komunikace se stávajícími i potencionálními klienty
  • příprava podkladů pro cenovou nabídku a následnou kalkulaci
  • úzká spolupráce s týmem Podpory obchodu
  • předložení nabídky zákazníkovi
  • vyjednávání o podmínkách smlouvy
  • komunikace s projekcí a technickým oddělením

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti s rodinnou atmosférou
  • proces zaškolení
  • pravidelný obchodní bonus v závislosti na objemu prodaných zakázek
  • technické zázemí – osobní automobil, notebook, telefon
  • podpora profesního i jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • systém příspěvků na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování formou stránkového paušálu
  • multisport karta
  • kancelář v Praze, Brně, Ostravě v kombinaci s HO
  • pracovní smlouva