Finanční analytik/analytička - Brno/Praha

Jméno/Firma
DELTA Investiční společnost, a.s.
Pracoviště
Sokolovská 675/9, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

DELTA Investiční společnost, a.s. hledá do svého týmu posilu na pozici:

Práce na HPP, nástup dle dohody, práce možná na adrese v Brně, Údolní 392/16, nebo v Praze Sokolovská 675/9,

Náplň práce:

· příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky, výroční zprávy investičních fondů

· kontrola zpracování účetních závěrek

· tvorba a vyhodnocování business plánů fondů

· stanovení hodnoty investičních akcií jednotlivých fondů podle distribučních pravidel fondu

· příprava cash flow a plateb fondu, komunikace s depozitářem

· statistické a dohledové výkaznictví (ČNB, ČSÚ, depozitář)

· vytváření finančních výkazů, reportů a výročních zpráv fondů

· spolupráce při statutárních auditech

· komunikace s oddělením správy majetku a administrace

Požadujeme:

· VŠ ekonomického směru (finance, účetnictví a daně, bankovnictví), případně studenty 4. a 5. ročníků VŠ s relevantní praxí

· Minimálně 1 rok praxe. Ideálně 2 - 3 roky praxe na podobné pozici. Preferujeme zkušenosti z big4.

· dobrá znalost finanční a účetní problematiky

· znalost vyhlášky č. 501/2002 Sb. a IFRS výhodou

· pokročilá znalost MS Office, zejména Excel

· analytické myšlení, schopnost samostatně řešit úkoly, pečlivost a spolehlivost, týmový hráč

Nabízíme:

· zajímavá a zodpovědná práce v přátelském pracovním prostředí

· možnost dalšího profesního rozvoje

· 5 týdnů dovolené

· možnost občasné práce z domova

· motivační platové ohodnocení

· firemní akce a teambuildingy