Koordinátor menšího výrobního týmu / otevřený, komunikativní typ / auto

Jméno/Firma
CPL Jobs s.r.o.
Pracoviště
Litomyšl
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme menší výrobní firma a nabízíme pozici pro šikovného a aktivného kandidáta, který má dobré organizační schopnosti, dovede dobře pracovat na PC a má zkušenost z výroby a s vedením lidí.

Člověka, který se dokáže rychle přizpůsobit změnám, komunikovat a rád dosahuje cílů.

Co vás čeká:

  • Koordinace pracovníků na pracovišti a vytváření pracovního harmonogramu
  • Na starosti budete mít plánování výroby a směn
  • Sledování dodržování časového plánu
  • Připravování a přesuny materiálu do výroby, kontrola výrobků
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • Poskytování návrhů na hodnocení výkonu zaměstnanců

Co očekáváme:

  • Praxi s vedením lidí
  • Pozitivní a komunikativní přístup
  • MS Office
  • Nehledáme introverta, ale otevřeného člověka, který dokýže říci svůj názor
  • Orientace v tčechn ické dokumentaci
  • Flexibilitu a organizační schopnosti
  • Práce s VZV není podmínkou

Co vám nabízíme:

  • Možný kariení růst
  • Mobilní telefon
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Auto i pro soukromé účely
  • Stravenky
  • Možnost občasné práce z domova
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Notebook