Projektový manažer investic

Jméno/Firma
TOP TANK s.r.o.
Pracoviště
náměstí Míru 101, Domažlice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Baví Vás vedení projektů a máte rád/a hodně různorodé práce?

Do našeho investičně-projektového týmu hledáme kolegu s praxí v řízení a realizaci přidělených investičních projektů a s tím spojených administrativních úkonů.

Jsme dynamická ryze česká společnost Top Tank s.r.o., která provozuje síť čerpacích stanic F1/ONE1 a obchodních center Global Free, které jsou po celé západní hranici České republiky od Železné Rudy až po Šluknovský výběžek.

A nyní hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA INVESTIC na naši centrálu v Domažlicích.

Pracovní náplň:

  • řízení a realizace přidělených investičních projektů
  • vedení stavebních projektů v průběhu přípravné, povolovací a realizační fáze
  • koordinace fáze projektové, finanční, technické a obchodní přípravy
  • komunikace s externími dodavateli a dalšími dotčenými subjekty
  • zajištění a dodržování kvality, harmonogramu a rozpočtu svěřených projektů
  • příprava, organizace a vyhodnocování výběrových řízení (projektant, realizační firma)
  • spolupráce s ostatními týmy v rámci firemní struktury
  • plánování a analýza rizik
  • jednání s úřady a dalšími institucemi

Požadavky na kandidáta:

  • VŠ/SŠ (stavebního zaměření výhodou)
  • pracovní zkušenosti v oblasti a realizaci staveb
  • manažerské dovednosti
  • zkušenosti s vedením investičních akcí a projektů
  • analytické myšlení zejména při práci s daty
  • zkušenosti z oblasti výstavby a technologií Č|S PHM výhodou ( ne podmínkou)
  • samostatnost, spolehlivost a odhodlanost dotahovat projekty
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • motivující mzdové podmínky
  • příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní zázemí velké společnosti
  • stravenky v hodnotě 180,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil a mnoho dalších benefitů

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.