TECHNIK SENIOR

Jméno/Firma
Marius Pedersen a.s.
Pracoviště
Průběžná 1940/3, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

V současné době hledáme do našeho týmu spolupracovnici nebo spolupracovníka pro obsazení pozice:

TECHNIK SENIOR - zařízení pro nakládání s odpady pro oblast východní Čechy

Náplň práce:

  • organizuje, zajišťuje a dohlíží na chod centra pro nakládání s odpady
  • dohlíží nad dodržování všech zákonných podmínek provozu
  • zajišťuje přípravu a dohled realizace složiště a rekultivace skládky
  • kontroluje dodržování BOZP a požární ochrany
  • komunikuje se státní správou a samosprávou
  • příprava podkladů pro vedení společnosti

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání stavební nebo enviromentální
  • praxe ve stavebnictví a příbuzném oboru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • právní a morální bezúhonnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • znalosti problematiky v odpadovém hospodářství vítány
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bydliště Hradec Králové, Pardubice a okolí výhodou
  • znalost obsluhy PC (MS Office), CAD, ENVIS, NAV výhodou
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • znalost AJ vítána

Nabízíme:

  • jistotu práce ve velké a stabilní firmě zabývající se nakládání s odpady, kultura korporátní společnosti a duch rodinné firmy
  • systém firemních benefitů (NB, mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, program Škoda Auto s výhodnějšími cenovými podmínkami, benefitní program pro účet u UniCredit Bank.
  • sickdays, stravenkový paušál, cafeteria na pracovišti
  • firemní kurzy anglického jazyka
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí, tradiční i netradiční firemní akce
  • zodpovědnou práci, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • možnost dalšího vzdělávání a kurzy profesního rozvoje na náklady zaměstnavatele

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie formou odpovědi na tuto inzerci.