Pracovník dokumentačního oddělení - Data Entry

Jméno/Firma
MSC Czech Republic organizační složka
Pracoviště
Plzeňská 3351/19, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Jsme světovou jedničkou v globální kontejnerové přepravě a v tuto chvíli rozšiřujeme náš Data Entry tým v Praze.

Tvá náplň práce:

- komunikace s kolegy v zahraničí

- zpracovávání dat od klientů

- práce v interním systému

Co od Tebe požadujeme:

‐ maturitu

- středně pokročilou znalost anglického jazyka (němčina výhodou)

- uživatelská práce na PC podmínkou

- ochotu, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost

- pozitivní a proaktivní přístup, chuť učit se novým věcem, týmového ducha

Co Ti nabízíme:

‐ práci v moderních kancelářích v Praze na Andělu

‐ možnost flexibilní pracovní doby a práce z domova

‐ práci pro rejdaře, který si zakládá na rodinném přístupu a cení si otevřenosti, odvahy a přátelství

‐ a také 5 týdnů dovolené, pracovní notebook, stravenky, multisportku a další benefity

Chceš s námi pracovat?

Pak neváhej, dej nám o sobě vědět, zašli životopis v ČJ a budeme se těšit na osobní setkání..