Odborný referent/referentka Útvar veřejných zakázek

Jméno/Firma
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Pracoviště
Branišovská 1645/31a, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň

  • komplexní zajištění procesu přípravy a realizace výběrových řízení v souladu se zákonem a pravidly poskytovatelů dotací,
  • metodická a poradenská činnost v oblasti veřejných zakázek pro potřeby JU,
  • spolupráce s projektovými týmy a gestory projektů na JU a všemi pracovišti JU při procesu zadávání zakázek,
  • komunikace s orgány státní správy, poskytovateli dotací, kontrolními orgány a dalšími institucemi ve věcech týkajících se problematiky veřejných zakázek,
  • elektronické zadávání veřejných zakázek, resp. práce s informačními systémy veřejných zakázek.

Požadujeme

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického či právního směru),
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • samozřejmostí je znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • nadstandardní pečlivost,
  • flexibilita, odolnost proti stresu a schopnost pracovat v týmu,
  • ochota se vzdělávat,
  • výhodou je znalost nebo orientace v problematice veřejných zakázek, orientace v dotační politice a znalost vysokoškolského prostředí,znalost AJ výhodou.

Nabízíme

  • možnost profesního rozvoje,
  • perspektivu zaměstnání,
  • zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.

Nástup od: ihned nebo dle dohody

Pracovní úvazek: úvazek 1,00

Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení.

Mzda: 27 000 – 34 000 Kč.

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Referent/ka ÚVZ“ zašlete na e-mail: personalnizavináčjcu.cz do 15. 10. 2024.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.