Personalista

Jméno/Firma
Louwman Motor Praha s.r.o.
Pracoviště
Sárská 2664/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
24. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Zodpovědnost za zprocesování náboru nových zaměstnanců
- aktivní nábor nových zaměstnanců, vedení pohovorů s kandidáty

- ověřování referencí

- zajištění procesu z pohledu právních předpisů

- příprava smluv a nástupních dokumentů

- hodnocení po uplynutí zkušební doby

Spolupráce s vedením společnosti - plánování lidských zdrojů, strategické cíle
Práce se zaměstnanci v oblasti posilování soft skills a komunikace
Koordinace přípravy podkladů pro zpracování mezd včetně docházky
Vedení personální evidence
Organizování firemních zaměstnaneckých akcí
Spolupráce při organizaci zákaznických akcí
Spolupráce na udržení a posílení dobrého jména zaměstnavatele
Péče o firemní kulturu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti s recruitingem ideálně z retail oblasti min 3 roky
Znalost klíčových nástrojů pro nábor nových zaměstnanců včetně práce se sociálními sítěmi
Znalost pracovního práva a příslušné legislativy
Proaktivní přístup se zaměřením na posilování přátelského prostředí společnosti
Schopnost naslouchat a reflektovat interní potřeby.
Profesionální vystupování a výborný písemný a mluvený projev.
Samostatnost a týmový duch
Minimálně středoškolské vzdělání

Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost AJ

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve stabilní společnosti, která má silné rodinné zázemí rodiny Louwmanů.

Příjemné a přátelské pracovní prostředí, na kterém si u nás ve firmě zakládáme.

5 dní dovolené navíc a 3 dny Sick days

Stravenkový paušál

Odpovídající platové ohodnocení

Nástup dle dohody

Hledáme full time, ale je možná dohoda i na zkrácený úvazek